הסיפור של ג'סטיס

נעים מאוד. אנחנו קרן ג'סטיס.

כל עו"ד יודע: הגשת תביעה וקבלת פיצויים מלאים מצריכים השקעה כספית משמעותית מצד הלקוח, והתהליך יקר וארוך.

אתם כבר מכירים היטב את הסיטואציה. למשרד נכנס לקוח עם תיק מצוין – אבל או שאין ברשותו את הסכומים הנדרשים כדי לקדם את התיק, או שהוא חושש להוציא כסף מהכיס. המאמץ, האנרגיה והשכנועים הנדרשים מצד עוה"ד את הלקוח גוזלים זמן ואנרגיה אדירים, ולעיתים קרובות נתקלים בחומה בצורה.

אכן, זכות הגישה לערכאות הולכת ומתייקרת מידי שנה, ומימושה הופך קשה ומסורבל – הן עבור הלקוח, הן עבור עוה"ד.

בדיוק לכן הקמנו, עורכי דין לשעבר, פרופסורים למשפטים ושופטים בדימוס, את קרן ג'סטיס.

ג'סטיס משנה את המציאות המוכרת הזו מהיסוד.

בתביעות נבחרות, ג'סטיס מכסה במקום ועבור התובע את כל הוצאות התביעה (חוות דעת, אגרות בימ"ש, מגשרים/בוררים וכל הוצאה רלוונטית – כולל מקדמות על חשבון שכר הטרחה), ובמקרים של פגיעה קשה אף מקדימה עבורו חלק מהפיצויים להיום, כמעין "תשלום תכוף" – והכל בלי שהלקוח נדרש להוציא שקל מהכיס, להמתין שנים או להסתכן כלכלית.

עם ג'סטיס, הלקוחות יכולים לחיות ברווחה מהרגע הראשון, ועורכי הדין גם מייצגים ביותר תיקים וגם נהנים בכל תיק לצד הלקוח מהגב הכלכלי החזק שלנו, כדי לנצח, לזכות בפיצויים הגבוהים ביותר ולמקסם בהתאם את שכר טרחתם.

ההסכם נחתם בין ג'סטיס לבין הלקוח בלבד. התנאים פשוטים: ג'סטיס זכאית לתשלום רק אם וכאשר התביעה הסתיימה בהצלחה, ולאחר תשלום שכר טרחת עוה"ד.

מאז הוקמה, ג'סטיס סייעה לאלפי תובעים, פרטיים ומסחריים (חברות), המיוצגים בידי מאות משרדי עורכי דין שונים, לקבל פיצויים ושכר טרחה מצטברים בגובה מאות מיליוני שקלים.

ג'סטיס היא גוף עם נשמה חברתית – והיא הראשונה והיחידה מסוגה בישראל.

עם ג'סטיס, עורכי הדין מקבלים יותר
זקוקים גם (או רק) לחוות דעת מומחה רפואי או כלכלי? אקספרטס מבית ג'סטיס תעשה עבורכם את העבודה.