אקספרטס. מומחים יותר.

אקספרטס מבית ג'סטיס מספקת חוות דעת מרופאים בכירים ובעלי מוניטין, אשר זכו להערכת ולאמון בתי המשפט השונים.

לצוות אקספרטס ניסיון מצטבר של עשרות שנים, וטיפול באלפי תיקים, בתחומי הרשלנות הרפואית ונזקי הגוף.
אקספרטס מהווה One Stop Shop עבור עורכי הדין ולתובעים, ומעניקה להם ליווי מלא – משלב איסוף התיעוד הרפואי ועד למסירת חוות הדעת הסופית.

הידע, הטכנולוגיה והיכולות התפעוליות של אקספרטס מאפשרים לה לספק חוות דעת ברמה ותוך חוויה מקצועית שטרם נראו בישראל.

חוות הדעת של אקספרטס אמורות לעמוד בסטנדרט המקצועי הגבוה של ג'סטיס, שבינה לבין עורכי הדין המייצגים קיימת זהות אינטרסים מלאה. לכן, אקספרטס תספק חוות דעת רק במקרים בהם התיק נשען על יסודות מדיקו-לגאליים מספקים, ולא במקרים גבוליים או חלשים (יודגש כי כל לקוח רשאי לממן את חוות הדעת של בעצמו).

כמו כן, אקספרטס מציעה שירותים נוספים לאחר מסירת חוות הדעת, עד לסיום ההליך המשפטי.

היתרונות

אמרו עלינו

שאלות ותשובות

אקספרטס מציעה חוויה חדשה בתחום חוות הדעת, לעורכי דין ולתובעים. אקספרטס מהווה One Stop Shop ומעניקה ליווי מלא – החל משלב איסוף התיעוד הרפואי ועד למסירת חוות הדעת, תוך שילוב של יכולות טכנולוגיות ותפעוליות חדשות, החוסכות זמן ומאמץ מרובים מחד ומאפשרות קבלת מוצר איכותי מאידך. אקספרטס עובדת רק לצד רופאים בכירים ובעלי מוניטין, אשר זכו להערכת ולאמון בתי המשפט. לצוות אקספרטס ניסיון מצטבר של עשרות שנים וטיפול באלפי תיקים בתחומי הרשלנות הרפואית ונזקי הגוף.

מה לא? הטכנולוגיה, היכולות התפעוליות והתהליך הייחודי שפיתחה אקספרטס, לצד שיתוף הפעולה עם ג'סטיס, מבטיחים שחוות הדעת של אקספרטס יעמדו בסטנדרט המקצועי הגבוה של ג'סטיס ויסופקו במקרים בהם התיק נשען על יסודות מדיקו-לגאליים מספקים, ולא במקרים חלשים או גבוליים. בנוסף, פורטל אקספרטס מאפשר לעורך הדין חוויית משתמש חדשה בעבודה מול תיעוד רפואי. הגישה לפורטל ניתנת בכל תיק, ללא עלות נוספת.

מעט מאוד. אקספרטס מציעה עיבוד של התיעוד הרפואי ובדיקה ראשונית שלו ע"י הצוות הרפואי והצוות המדיקו-לגאלי, תוך טעינתו בפורטל אקספרטס ומתן גישה אליו לעורך הדין (החוסך לעורכי הדין זמן וטרחה רבים), בעלות מסובסדת של בין 400 ל-700 ש"ח, בתוספת מע"מ (בהתאם לכמות התיעוד הרפואי), המשולמים ע"י התובע. לאחר מכן, התיק מועבר לעיון אצל מומחה רפואי חיצוני, המיועד לכתוב את חוות הדעת. במרבית המקרים אין עלות נוספת עבור התובע, למעט מקרים של מומחים ספציפיים, עליהם נודיע מראש, או במקרים בהם נדרשת בדיקה פיזית (גם אז, מדובר בעלות מסובסדת עבור התובע). במידה ועל בסיס העיון הראשוני קיים "קייס", ולבקשת התובע ועוה"ד, יועבר התיק לג'סטיס, לצורך אישור לקבלת השקעה שתכסה עבור התובע את עלות חוות הדעת המלאה (מובן שכל תובע רשאי לממן את חוות הדעת בעצמו) – ובמקרה זה, ג'סטיס גם תוכל להשיב לתובע את הסכום הראשוני ששילם מכיסו. עלות חוות הדעת המלאה נמסרת מראש, והיא משתנה בהתאם לזהות המומחה ולנתוני התיק.

בהחלט לא. בהתאם למדיניות שלנו, אקספרטס לא מספקת חוות דעת "בכל מחיר", אלא במקרים בהם קיימים רשלנות ונזק מספקים, ולא במקרים גבוליים או חלשים.

בוודאי! לאחר ביצוע החיבור למומחה, עוה"ד יכול לקיים קשר ישיר עם המומחה, בכל עניין, לרבות באמצעות פורטל אקספרטס.

כשלושה שבועות, מיום שליחת החומרים למומחה.

אקספרטס עובדת רק לצד מומחים בכירים, בעלי ניסיון ממשי ומוניטין, אשר זכו להערכת ולאמון בתי המשפט השונים. ניתן למצוא ביניהם ראשי מחלקות, מנתחים בכירים, חוקרים ועוד. מומחי אקספרטס יכתבו חוות דעת בהם, לדעתם, המקרה נשען על יסודות מדיקו-לגאליים מספקים.

בהחלט. כל תובע רשאי לשלם בעצמו עבור חוות הדעת המלאה (ניתן גם לשלם בתשלומים), ולחילופין רשאי לפנות לג'סטיס בבקשת השקעה, דרך אקספרטס. ג'סטיס מעניקה הנחה מיוחדת כאשר חוות הדעת מסופקת באמצעות אקספרטס.