תובעים מסחריים

המיליונים האבודים שלכם​

חברות ברחבי העולם מוציאות מידי שנה סכומי עתק על הוצאות משפטיות, המכבידות על התזרים ופוגעות במאזן. מדובר בהון שיכול היה להיות מושקע בליבת עסקי החברה. מכיוון שהליך משפטי הוא מטיבו וטבעו חסר-ודאות, כניסה לתוכו גם מקשה על ההיערכות הכלכלית להמשך.

זאת גם הסיבה לכך שמחקרים שנערכו בשנים האחרונות בקרב מנהלים בחברות שונות בארה”ב, מצאו כי למעלה מ-70% מהם ויתרו על הגשת תביעות בשווי של מיליוני דולרים בממוצע מטעמים כלכליים. 

בנוסף, למעלה מ-60% מהחברות שנדגמו טענו כי הן מחזיקות בפסקי דין לזכותן, גם הם בשווי של מיליוני דולרים בממוצע, שלא הוצאו אל הפועל – מכיוון שהחברות לא יכלו לשאת בעלות הליכי הגבייה בלבד.

רוב מוחץ מקרב היועצים המשפטיים של החברות הללו הסכימו כי להחצנת הוצאות המשפט לגופים המתמחים בהשקעות בהליכים משפטיים, דוגמת קרן ג’סטיס, ישנו “ערך כלכלי משמעותי ביותר” עבור חברתם, ובפרט בעצם הפיכת ההליכים המשפטיים הקשורים בהן ממקור הוצאה ופגיעה בתזרים – למקור רווח; וטענו כי לחברות מסחריות “הגיוני וכדאי מאוד” לקדם שיתופי פעולה עם גופים להשקעות בהליכים משפטיים, כגון ג’סטיס.

ג’סטיס מכסה עבור תובעים מסחריים את כל הוצאות המשפט – הן בתביעה בודדות והן בפורטפוליו של תביעות, תוך נטילת מלוא הסיכון הכספי הכרוך בהגשתן – ובכך פותחת עבור החברות עולם חדש של הזדמנויות עסקיות, כלכליות ומקצועיות.

היתרונות עבורכם
תובעים פרטיים?
יש לנו פתרונות מעולים גם עבורכם!